SmartThings (Samsung Connect)

Yaşam Tarzı Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 305,6 MB
  • Version 1.6.06-45
  • Dil Türkçe
  • Firma Samsung Electronics
SmartThings mobil uygulaması oldukça işinize yarayacak kaliteli bir mobil uygulamadır.

Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza SmartThings mobil uygulamasını ücret ödemeden indirerek akıllı evinizi cep telefonunuzdan kontrol altına alabilirsiniz. Samsung marke ev aletlerini SmartThings ile bağlantılı bir hale getirin. Sonrasında eve gelirken çalıştırmanız gereken aletleri çalıştırabilirsiniz. 

Bir Wi-Fi AP aracılığıyla kayıtlı cihazların durumunu uzaktan kontrol edebilirsiniz. Bir modda birden fazla cihazı gruplandırabilir ve bunları aynı anda kontrol edebilirsiniz. Zaman ve çalışma koşulları dahil olmak üzere cihaz ayarlarınızı yapılandırarak bunları otomatik olarak çalıştırabileceğiniz  SmartThings mobil uygulaması akıllı evde yaşayanlar için harika bir seçimdir.

Her şeyin kolaylığını sunan mobil uygulamalar bu seferde eviniz konusunda devreye girdi. Paylaşılan kontrolü etkinleştirmek için başkalarının cihazların kaydedildiği bir yere davet edebilirsiniz. Uygulamanın bildirim özelliği de cihazlarınız hakkında bildirim alarak haberdar olmanızı sağlıyor. 

Evinizin yolunu tuttuğunuzda müziğin sesini eve geçmeden açın ve kapınızı açtığınızda sizleri güzel bir müzik karşılaşın. Ya da yine eve geçerken bulaşık makinesini çalıştırın, temiz eşyalarınızı düzenlemenin tadını çıkartın. 

SmartThings (Samsung Connect) indir
DİĞER SÜRÜMLER