SmartThings (Samsung Connect)

Yaşam Tarzı Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 305,6 MB
  • Version 1.6.01
  • Dil Türkçe
  • Firma Samsung Electronics
Akıllı eviniz SmartThings mobil uygulaması ile her an yanınızda olacak.

IOS cihazınıza indireceğiniz SmartThings mobil uygulaması sayesinde akıllı evinizin kontrolü her an elinizde olacak. Eve giderken uzaktan kombiyi açın ve sıcacık bir eve giriş yapın ya da müziğin sesini biraz yükselterek sizi müziğin karşılamasına izin verin. Uygulamaya evinizde akıllı aletlerinizi kaydederek ev değilken de kontrolünü sağlayabilirsiniz. 

Teknolojinin gelişmesi sayesinde akıllı ev sistemi karşısında akıllı mobil uygulamalarda geliştirildi. Uygulamanız ile evinizi kontrol edebiliyor, aletler ile uzaktan etkileşim kurabilirsiniz. Uygulama sayesinde bulaşık makinenizi çalıştırın, müziğinizin sesini açın ve eve gitmeden ışıklarınızı açın. Daha eve girmeden her şeyi hazır ederek zamandan da tasarruf edebilirsiniz. 

Evde olun ya da olmayan evinizi cep telefonunuzdan SmartThings mobil uygulaması içerisinden kontrol edebilirsiniz. Eve geçmeden ya da koltuğunuzdan kalkmadan mobil cihazınız ile çamaşır makinenizi çalıştırarak kendinizi zahmetten kurtarabilirsiniz. Akıllı ev içerisinde yer alan her aleti kontrol altına alma gibi bir özelliği bulunan SmartThings akıllı ev uygulamasını sizde kolaylıkla edinebilir ve evinizi kontrol altına alabilirsiniz. 

SmartThings (Samsung Connect) indir
DİĞER SÜRÜMLER